Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306691

Laotehnika MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Laotehnika (liikuvad ehitusmasinad) müük
- Aktiivne uute kontaktide loomine ja olemasolevate arendamine (hankekanalid, kliendid)

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus laotehnika müügi valdkonnas
- Positiivsete müügitulemuste pagas
- Teadmised antud valdkonnas turul toimuvast
- Väga hea kontaktiloomise oskus ja empaatiavõime
- Usaldusväärsus, ausus ja kohusetundlikkus
- Positiivne ellusuhtumine
- Eesti, vene ja inglise keele valdamine
- "B" kategooria juhilubade omamine
- Hea arvutikasutamise oskus ja kogemus

Ettevõte pakub

- Huvitavat tööd kaasaegses professionaalses ettevõttes
- Töötamist üle Eesti peakontoriga Tallinnas
- Konkurentsivõimelist tasu töötulemustest lähtuvalt

Tööpakkumise number
#306691

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. mai 2013
Kuulutus sisestati:
3. mai 2013

OÜ Employer International on tööjõuvahenduse, -rendi ja personaliotsinguga tegelev ettevõte.

Meie kliendiks on ehitus-ja laotehnika müügi, hoolduse, remondi ning tehnika rentimisega tegelev ettevõte, kes esindab Eestis ja Lätis tuntud kaubamärke HIDROMEK, HYUNDAI, HUDDIG, ITALDEM. .

Vaata rohkem