Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303785

Laotehnik

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Laotehnika haldus (töötundide jälgimine ning optimeerimine, kasutajate vormistamine ja haldamine, löögi raportite jälgimine (seletuskirjad), remonttööde tellimine ning arvete vastavuse kontroll)
  • Hoone ning territooriumi hooldus- ja remonttööde koordineerimine
  • Jäätmemajadus (andmete töötlus)

Nõudmised kandidaadile

  • Tehniline haridus
  • Varasem kokkupuude hooldustööga
  • Arvutioskus heal tasemel (excel, word, power point)
  • Eesti keele oskus hea, vene- ja inglise keele oskus kesktasemel
  • B-kategooria juhiluba

Kaasaegseid töötingimusi pidevalt kasvavas ja arenevas ettevõttes
Sõbralikku meeskonda
Huvitavat- ja väljakutseid pakkuvat tööd

Tööpakkumise number
#303785

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
5. mai 2013
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2013

Logistika Pluss OÜ on suurim laopidaja Eestis, kes pakub erinevaid logistikateenuseid rahvusvahelistele tööstus-elektroonika suurkontsernidele, toidu-, alkoholi- ja esmatarbekaupade tootjatele ning maaletoojatele.

Põhiteenusteks on kaupade vastuvõtmine, -hoiustamine, -tellimuste komplekteerimine ja -transporditeenus üle Eesti ning lisandväärtuse andmine kaupadele. Lisaks pakume aktsiisilao-, tollilao- ja tolliterminaliteenuseid ning tollimaakleriteenust. Oma tootmisklientidele pakume monteerimise, kvaliteedikontrolli ja pakkimise teenuseid. Vajadusel seome kliendi süsteemi oma majandustarkavaraga.

Vaata rohkem