Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127964

Laoteenuse arendusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- laoteenuse käivitamise projekti läbiviimine
- osalemine arenguplaanide tegemisel ja investeeringute planeerimisel
- laoprotsesside- ja tarkvara väljaarendamine
- klientide leidmine ja koostöö juurutamine
- sobilike laopindade leidmine
- laopersonali töö juhtimine

Ootused kandidaadile

- laoteenuse- või logistikaalast töökogemust
- head arvuti kasutamise oskust
- vene keele oskust suhtlustasandil
- initsiatiivikust, tulemustele orienteeritust, iseseisvust
- oskust planeerida meeskonna tööd
- lõpetatud või lõpetamisel kõrgharidust

Kasuks tulevad kogemused:

- laotöös ja laotarkvara kasutamises
- juhtimisvallas

Ettevõte pakub

- eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
- tulemustele orienteeritud meeskonda
- sotsiaalseid garantiisid
- sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#127964