Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #46707

Laospetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kauba vastuvõtmine ja kontrollimine
  • kaupa puudutavate andmete sisestamine arvuti andmebaasi
  • kauba säilitamine vastavalt kehtivatele eeskirjadele ja seadustele
  • kauba komplekteerimine arve alusel, pakendamine, märgistamine
  • kauba varustamine korrektse eestikeelse informatsiooniga
  • laojäägi kontroll
  • kvaliteedisertifikaatide kontrollimine, registreerimine ja säilitamine

Ootused kandidaadile

PÕHITEADMISED:

  • arvutialased teadmised (MS Office'i arvutiprogrammid, internet)
  • vene keel
PÕHIOSKUSED:
  • täpsus, korrektsus ja kontsentreerumisvõime
  • oskus iseseisvalt töötada
  • kohusetundlikkus
  • hea pingetaluvus
  • koostöövalmidus
  • positiivsus

Ettevõte pakub

  • pingeline ja huvitav töö
  • meeldiv ja sõbralik töökeskkond väikefirmas
  • firmasisesed ja -välised koolitused
  • firma ühisüritused

Lisainfo

Firmavälised koolitused võivad toimuda väljaspoolt Eestit.

Tööpakkumise number
#46707

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2005

Firma Miecys Pharm OÜ tegeleb farmaatsia- meditsiini-, hügieeni- jt. apteegikaupade distributsiooni ja marketingiga. Meie klientideks on apteekrid, arstid, hulgimüüjad, tootjad, haiglad, sotsiaalasutused, kellele pakume kvaliteetseid tooteid ja täielikku informatsiooni nende kohta firmapoolse tootekoolituse ja kliendikeskse teenindamise kaudu.

Vaata rohkem