Värsked tööpakkumised

Laospetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112732

Tööpakkumise number

112732

Töö kirjeldus

Laospetsialisti õigused, kohustused ja vastutus on seotud laopidamisega:
• kauba vastuvõtmine, andmete sisestamine andmebaasi
• kauba säilitamine
• kauba komplekteerimine, pakendamine, märgistamine
• laojäägi kontroll
• kvaliteedisertifikaatide kontrollimine, registreerimine ja säilitamine

Kui Sulle meeldib materiaalselt vastutada, oled täpne ja korrektne ning jaksad teha füüsilist tööd, siis on laospetsialisti ametikoht just Sulle sobiv!

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• MS Office'i arvutiprogrammide (Excel, Word) kasutamise oskus
• vene keel arusaamise ja suhtlemise tasandil
• vastutuse võtmise julgus
• täpsus, korrektsus ja kontsentreerumisvõime
• oskus iseseisvalt töötada
• ausus ja kohusetundlikkus
• hea pingetaluvus
• koostöövalmidus
• positiivsus

Organisatsioonilise tegevuse üldine eesmärk: rakendades maksimaalselt oma põhioskusi ja isikuomadusi luua lisaväärtust endale, firmale ja firmaomanikele seades lõppeesmärgiks kliendi rahulolu

Ettevõte pakub

• pingeline ja stabiilne töö rahvusvahelises ettevõttes
• eneseteostusvõimalus iseseisvas töös
• võimalus initsiatiivi näidata
• meeldiv ja sõbralik töökeskkond väikefirmas
• stabiilne sissetulek ja lisasoodustused
• firma ühisüritused

Lisainfo

Firmavälised koolitused ning Baltimaade ühised suvepäevad võivad toimuda väljaspoolt Eestit.
Kauba vastuvõtmisel ja komplekteerimisel tuleb ette raskuste tõstmist - hea füüsiline vorm on oluline!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2007

Firma Miecys Pharm OÜ tegeleb farmaatsia-, meditsiini-, hügieeni- jt. apteegikaupade distributsiooni ja turundusega. Meie klientideks on apteekrid, arstid, hulgimüüjad, tootjad, haiglad, kellele pakume kvaliteetseid tooteid ja täielikku informatsiooni nende kohta firmapoolse tootekoolituse ja kliendikeskse teeninduse kaudu.