Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803410

Laospetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laospetsialistina on Sinu ülesanneteks:

Plaatmaterjalide lao korrashoid ja koordineerimine

Kauba markeerimine selle vastuvõtmisel

Pool- ja valmistoodangu laadimine

Materjalide komplekteerimine tootmisele vastavalt tootmistellimustele

Inventuuride tegemine ning materjalide mahakandmine programmis SAF

Ootused kandidaadile

Eeldused edukaks koostööks:

Tõstukijuhi lubade olemasolu

Hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas

Hea suhtlemisoskus ning avatud meel kõige uue ja põneva suhtes

Tehniline taiplikkus ning  ning võime oma tööd iseseisvalt planeerida ning organiseerida

Kasuks tuleb varasem töökogemus mööblivaldkonnas

Ettevõte pakub

Meiega liitudes ootab Sind ees:

Rutiinivaba töö ning palju põnevaid väljakutseid kiires kasvu- ja arengufaasis olevas edukas ettevõttes

Võimalus anda oma panus põnevate ja keerukate projektide valmimisse üle kogu maailma

Hea töö eest väärikas tasu

Toetav meeskonda ning isiklik mentor sisseelamisperioodiks

Tööpakkumise number
#803410

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. september 2022
Kuulutus sisestati:
4. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem