Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637153

Laospetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 24. jaanuar 2020
Kuulutus aegub: 7. veebruar 2020

Töö kirjeldus

BK Eesti laospetsialist tegeleb kaupade nõuetekohase komplekteerimise, vastuvõtmise ja väljastamisega, aga ka aruandluse koordineerimisega.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult varasemat töökogemust sarnasel ametikohal või kiiret õppimis- ja kohanemisvõimet, head arvuti kasutamise ning head eesti keele oskust. Töö toimub muuhulgas elektrilise tõstukiga – lubade olemasolu ei ole vajalik.

Ettevõte pakub

  • töökoht Tallinnas (Järveotsa tee 50c)
  • töö kiirelt kasvavas ettevõttes
  • stabiilne tööaeg esmaspäevast reedeni 08:30 – 17:00
  • ettevõttesisesed arenemisvõimalused

Tööpakkumise number
#637153

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem