Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58872

Laosisustuse ja tõstetehnika müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töö olevate klientidega ning uute klientide leidmine; tellimuste töötlemine, müügiläbirääkimiste pidamine, klientidele müüdud toodete dokumentide ettevalmistamine jne
  • klientide kõnedele vastamine
  • klientide informeerimine toodete kohta; juhi informeerimine klientide soovide kohta
  • turu analüüs, aruannete ettevalmistamine müüdud toodete kohta (kogus, maksumus, tarneaeg jne.)
  • müügiosakonna arendamine koostöös firma juhtidega
  • liikuv töö Eesti piires

Ootused kandidaadile

  • tehnikatoodete müügi kogemus
  • iseseisva töö kogemus
  • erialased oskused ja kompetentsus
  • eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • kesk- või kõrgharidus
  • usaldusväärsus, lojaalsus ning vastutustundlikkus

  • Stabiilset tööd suures, kiirelt arenevas rahvusvahelises firmas
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist palka
  • Sotsiaalseid garantiisid
  • Huvitavat ja dünaamilist tööd
  • Häid töötingimusi
  • Karjäärivõimalust

Tööpakkumise number
#58872