Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245257

Laopidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Laotöö juhtimine: tagama tellimuste komplekteerimise, sissetuleva ja väljamineva kauba kontrolli, toodete etikettimise
  • Inventuuride planeerimine, läbiviimine ja tulemuste vormistamine
  • Laokorrashoiu tagamine
  • Laotöötajate koolitamine ja koosolekutel tulemuste esitamine
  • Ettevõtte arenguplaanide väljatöötamises ja elluviimises kaasa rääkimine
  • Laotööd puudutavate aruannete koostamine vastavalt etteantud juhendile

Ootused kandidaadile

  • Iseseisvus, otsustamisvõime, vastutustunne ja analüüsivõime
  • Suhtlemis- ja kööstöövalmidus
  • Füüsilise koormuse ja pingetaluvus
  • Täpsus, korrektsus
  • Enesekehtestamine ja delegeerimisoskus
  • Heal tasemel arvutikasutamise oskus (Excel, Word)
  • Eelnev laoalane töökogemus
  • B-kategooria juhiload

Kasuks tuleb:

  • Laotõstuki load ja tõstukijuhtimise kogemus

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Firmasiseseid koolitusi ja ühisüritusi

Lisainfo

Töökoht asub Rae vallas, Peetri külas, Harjumaal.
Tööaeg: E-R 09:30 - 18:30

Tööpakkumise number
#245257

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
24. november 2011

D.T.L. Consumer Products Eesti AS on 1994.a loodud rahvusvaheline toidukaupade hulgimüügifirma.Tuntumad kaubamärgid on LINDT, BAHLSEN, LORENZ, ITALPASTA, PEZ, SANA+, SCHWARTAU, THAI CHOICE, MYSOYA, BILLINGTON, jpt.

Vaata rohkem

Laopidaja