Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55224

Laooperaator/kaupade komplekteeria

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kauba vastuvõtmine ja sissetulnud kaupade kontrollimine
  • arvete koostamine ja kontrollimine
  • kauba komplekteerimine
  • kaupade ladustamine

Ootused kandidaadile

  • ausus, kohusetundlikkus, täpsus, usaldusväärsus
  • B-kat autojuhiload või soov neid teha
  • meesterahvas
  • keskharidus

Ettevõte pakub

  • Tallinna keskmisest kõrgemat palka
  • Sõbralikku ja meeldivat tööõhkkonda
  • Paindliku graafikuga täistöökohta

Lisainfo

Vajame lattu abivalmit, ausat ja töökat meesterahvast. Eelnev töökogemus pole oluline! Peame oluliseks tahet ja sobivust teha tööd.

Tööpakkumise number
#55224

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
18. november 2005

Oleme Tommy Hilfigeri, Lee Cooperi, Big Stari, Miss Sixty maaletoojad, jae-ja hulgimüüjad. Firmal on 11 teksa-ja vabaajarõivaste kauplust Tallinnas (Viru, Kristiine, Ülemiste, Rocca al Mare, Järve ja Sikupilli keskustes), Tartus (Lõunakeskuses, Tartu Kaubamajas), Pärnus (Port Artur 2) ning Riias (Dominas). Firmas on u. 45 töötajat.

Vaata rohkem