Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554181

Laooperaator

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisseadmete teenindamine;
Pool- ja valmistoodangu ning materjalide transport ja ladustamine;
Kaupade vastuvõtt, s.h. peale- ja mahalaadimine, kauba paigutamine ja ladustamine;
Valmistoodangu pakendamine, kinnitamine ja markeerimine;
Kaupade visuaalne kvaliteedi kontroll vastuvõtmisel;
Tootmisjäätmete väljavedu tootmispinnalt ja tootmispindade korrasoleku tagamine; transporttööde teostamine käsitsi ning elektri- või käsitõstukitega

Ootused kandidaadile

Iseseisev mõtlemine, kohusetundlik ja täpne

Ettevõte pakub

Väljaõpe kaasaegsetel masinatel
Võimalus ettevõttesiseseks arenguks
Tasustamise süsteem vastavalt aja jooksul omandatud pädevusele/oskustele
Töö vahetustega
Sõbralik kollektiiv

Tööpakkumise number
#554181

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2018
Kuulutus sisestati:
29. august 2018

Print Best on Eesti kapitalil põhinev trükitööstusettevõte, mis on trükiturul tegutsenud alates 1997. aastast. Investeerime järjepidevalt kaasaegsetesse seadmetesse ning oleme kasvanud üheks suurimaks raamatutetootjaks Baltikumis. Suurema osa meie toodangust moodustab eksport Euroopa Liidu riikidesse. Ettevõttes töötab 120 inimest.

Vaata rohkem