Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733217

Laooperaator-tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toorainete, materjalide ja toodangu ladustamise, sisetranspordiga seotud tööde teostamine;

  • Kauba peale- ja mahalaadimine;

  • Tootmisosakondade vajalike materjalidega varustamine javarustatuse jälgimine;

  • Saatelehtede vormistamine ja inventuurides osalemine;

  • Lao ja laohoovi korrashoiu tagamine.

Ootused kandidaadile

  • Kogemus lükandmastiga tõstukiga töötamisel;

  • Arvuti kasutamise oskus;

  • Valmidus vahetustega tööks sh. öövahetused;

  • Kohusetundlikkus ja täpsus tööülesannete täitmisel, rutiini taluvust;

  • Eesti või vene keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb inglisekeele oskus.

Huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes, väljaõpet ja arenemisvõimalusi, 8-tunniseid vahetusi, kaasaegseid töö- ja olmetingimusi,tasuta transporti Tallinnast ja Maardust, ühisüritusi, toredaid kolleege,talvepuhkust, soodustusi sportimiseks ja massaažiks.

Tööpakkumise number
#733217