Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554186

Laooperaator Tartu uude kauplusesse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- laotöö korraldamine
- kauba vastuvõtt, ladustamine, pakkimine ja väljastamine
- laoseisu õigsuse tagamine
- perioodiline inventuuri tegemine
- värvide ja krohvide toonimine

Ootused kandidaadile

- täpsus, ausus, korrektsus
- tõstukijuhtimisoskused
- valmidus füüsiliseks tööks
- julgus ”käsi värviseks teha”
- kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus

Ettevõte pakub

- arenguvõimalust ja väljaõpet oma ala asjatundjatelt
- rutiinivaba ja mitmekülgset tööd kaasaegses ettevõttes
- pikaajalist töösuhet

Tööpakkumise number
#554186

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 900 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. september 2018
Kuulutus sisestati:
30. august 2018

Värvikeskuste Grupp OÜ on ehitus- ja viimistlusmaterjalide müügile spetsialiseerunud ettevõte. Meie klientideks on ehitus- ja viimistlusettevõtted, mööblitootjad, arhitektid ning teised oma ala professionaalid ja nõudlikud tarbijad.
Toetudes oma teadmistele ja rohkem kui 20. aasta jooksul omandatud kogemustele aitame lahendada kõik klientide viimistlus ning ehitusalased küsimused. Eestis teenindame oma kliente neljas kaupluses Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Meie meeskonnas on üle 50 töötaja, kes panustavad müügi kasvatamisse ja heasse teenindusse.

Vaata rohkem