2023-08-23 14:48:55

Laooperaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sind kõnetavad meditsiin ja tervislikud eluviisid?

Soovid olla ühiskonnale kasulik?

Oled kiire, taiplik ja korrektne?

Hindad head seltskonda?

Sel juhul oled õiges kohas, sest otsime laooperaatorit, kelle peamised ülesanded on:

  • tarvikute ja müügikomplektide laovarude piisavuse jälgimine
  • tarvikute komplektide tootmine
  • müügi- ja väljastustellimuste komplekteerimine ja väljasaatmine
  • kaupade vastuvõtmine, markeerimine ja riiulitele paigutus
  • analüüsivastuste jagamine
  • arhiveerimine

Töö on sobilik ka naisterahvale.

Pakume täistööaega esmaspäevast reedeni 8.00-16.30.

Töö asukoht kesklaboris Veerenni 53a, Tallinn.

Ootused kandidaadile

Meie töötajad on sõbralikud ja vastutustundlikud.

Hindame kõrgelt meeskonnatööd.

Otsime alati lahendusi ja muudatused on meile pigem käivitavaks jõuks.

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • omad laotöötaja kogemust või haridust
  • Sul on vähemalt keskharidus ja hea eesti keele oskus
  • oled töökas ja meeldiv kolleeg
  • oled kohusetundlik, täpne ja kiire õppija

Ettevõte pakub

Laooperaator:

  • leiab eest toetava meeskonna ja pidevalt areneva rahvusvahelise ettevõtte
  • annab oma panuse ühiskonna heaks esmatasandi meditsiinis
  • saab vajaliku väljaõppe

Pakume täiskoormusega tähtajalist töölepingut (esialgu kuni 31.12.2020).