https://www.cvkeskus.ee/35362

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Laooperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35362

Tööpakkumise number

35362

Töö kirjeldus

töö eesmärgiks on jooksva laotöö sujuv tagamine, mis sisaldab:
• kaupade vastuvõttu, ladustamist, komplekteerimist ja väljastamist laost
• kaubakoguste ja -nomenklatuuri õigsuse kontrolli ning info sisestamist vastavasse laoprogrammi
• saatedokumentide vormistamist ja transpordi tellimist vastavalt vajadusele


Nõudmised kandidaadile

Sobivad kandidaadid on hea tehnilise taibu või eelteadmistega elektroonikavaldkonnas, õpihimulised ja teotahtelised inimesed, kes ei karda tempokat füüsilist tööd. Ausus ja vastutusvõime koos eesti keele valdamise, vene kõnekeele oskuse ning arvutikasutamise vilumusega on need eeldused, mis kindlustavad head töötulemused ja vastastikuse rahulolu.

Eelise annab sarnane laotöö kogemus, oskus töötada tõstukiga ja baasteadmised inglise keelest (toodete saatedokumentidest arusaamine).


Ettevõte pakub

stabiilset tööd ning kaasaegset töökeskkonda, head teenimisvõimalust ja arenguperspektiive koos jõudsalt edeneva ettevõttega.


Lisainfo

Konkursil osalemiseks saate elulookirjelduse saata kahel moel: otse personaliotsingufirmasse PerspectivEst aadressil: info@perspectivest.ee või läbi CV Keskuse etteantud viisil.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
24. september 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

A-Kaabel YE AS tegutseb 1992. aastast alates ning kuulub rahvusvahelisse kontserni YE International. Ettevõtte tegevusaladeks on andmeside, telekommunikatsiooni ning elektroonikakomponentide ja tööriistade müük, valmiskaablite tootmine ning elektroonikakomponentide montaaz. Kontserni kuuluvad ettevõtted tegutsevad Soomes, Baltimaades ja Venemaal. Eestis asuvates Tallinna ja Tartu üksustes töötab hetkel kokku 55 inimest ja ettevõte omab selle aasta kevadest ISO9002 kvaliteedijuhtimise sertifikaati.
Vaata lisa: www.akaabel.ee