Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750436

LAOOPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Toimingud materjalie liikumisega ladudes

* Kauba paigutamine riiulitesse ja tootmisesse väljastamine

* Inventuuride teostamine

* Tootmisliinide varustamine materjalidega ja toimingud valmistoodanguga

* Erinevates laotööd puudutavates projektides osalemine

Ootused kandidaadile

* Laokogemus 1-2 aastat

* Eesti ja vene keele oskus

* Inglise keele oskus tuleb kasuks

* Arvutikasutamise oskus vähemalt algtasemel

* Tõstukijuhi load

Ettevõte pakub

* Rutiinivaba tööd toredas meeskonnas
* Arenguvõimalusi ja paindlikku tööaega
* Töökogemust rahvusvahelises ettevõttes
* Head juhti, toetavat kollektiivi ja moodsat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#750436

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem