Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60099

Laooperaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses Norma Autolivi ohutusrihmade divisjoni tootmismahtude suurenemisega otsime oma meeskonda laooperaatorit, kelle peamised tööülesanded on:

  • sissetulevate ja väljaminevate materjalide käsitlemine
  • andmete sisestamine laoarvestusprogrammi
  • tõstukiga töötamine

Ootused kandidaadile

  • kohusetunne, korrektsus, ausus
  • õppimisvõime
  • arvuti kasutamise oskus
  • Riigikeele valdamine
  • head eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks
  • hea tervis ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • kaasaegset töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist palka
  • koolitust

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • tõstukijuhi lubade olemasolu
  • laos töötamise kogemus

Tööpakkumise number
#60099