Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #747615

Laooperaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Käideldud materjali laadimine
  • presside ja käitlusliinide igapäevane töös hoidmine
  • toodangu arvelevõtmine ja väljastamine
  • tühjade või täis taarakastide vastuvõtt ja tellimine
  • saatedokumentide vormistamine
  • laadimisgraafiku koostamine valmistoodangule

Ootused kandidaadile

  • Oled paindlik meeskonna töötaja
  • sa eelistad mitmekülgsust rutiinile
  • sul on teadmised mehaanikast
  • omad töökogemust tõstukiga
  • sul on eesti keele oskus kõnes/kirjas
  • kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil
  • sul on arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel

  • Tööd, mis muudab maailma rohelisemaks ja hoiab Eestimaa puhtana
  • kaasaegset ja pidevalt arenevat töökeskkonda
  • tööd paindliku graafiku alusel
  • teotahtelist ja avatud mitmerahvuselist meeskonda
  • tööalast väljaõpet
  • põhipalka ja tulemustasu
  • iganädalane vitamiiniamps erinevate puuviljade näol
  • sporditoetust
  • erinevate tähtpäevade tähistamised
  • meeskonnaüritused
  • vastavalt tulemustele lisapreemia
  • tööriided ja kvaliteetne turvavarustus

Tööpakkumise number
#747615