Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554799

Laooperaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • Kaupade laadimine tõstukiga, el. alusesiirdajaga ning vajadusel ka käsitsi
  • Kaupade ja dokumentatsiooni vastavuse kontroll
  • Suhtlemine klientidega
  • Kaupade komplekteerimine ja markeerimine

Ootused kandidaadile

  • Huvi laomajanduse ja logistikasektori vastu
  • Täpsus ja süsteemsus
  • Tõstukijuhi lubade olemasolu
  • Kliendi rahulolule orienteeritus
  • Hea suhtlemisoskus
  • Heal tasemel eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Suhtlustasemel vene ja/või inglise keele oskus
  • Vähemalt keskharidus
Kasuks tuleb varasem töökogemus logistikavaldkonnas ja programmi "Directo" kasutamine

Omalt poolt pakume tuge ja praktilist väljaõpet, kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat kollektiivi.
Töökoht asub Harjumaal, Rae vallas, Sinikivi tee 9

Tööpakkumise number
#554799

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2018
Kuulutus sisestati:
31. august 2018

AMV Logistics on tolli-, veo- ja laoteenuseid osutav ettevõte, omades laialdasi teadmisi logistika sektoris ning tolliga seotud protsessides Euroopa Liidu liikmesriikide ja kolmandate riikidega. Pakume oma klientidele läbi personaalse ja kvaliteetse teeninduse nutikaid ning funktsionaalseid logistilisi lahendusi, mille eesmärgiks on luua ettevõtetele võimalused edukaks tegevuseks kaubavahetusprotsessides nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda uut liiget:

Vaata rohkem