Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323695

Laooperaator

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

müügi teostamine, sissetulevate kaupade vastuvõtt ja kaupade väljastamine
tootmistellimuste täitmine ja korraldamine
toorme kvaliteetne säilitamine külmhoones, laomajanduse korrashoid

Ootused kandidaadile

hea arvuti kasutamise oskus
kohusetundlikkus, täpsus
eesti keele oskus
hea pingetaluvusega
võimalus töötada graafiku alusel 18.00-06.00
valmis meeskonnatööks
tervisetõendi olemasolu

Ettevõte pakub

stabiilset tööd suures rahvusvahelises ettevõttes
arenguvõimalust

Lisainfo

kasuks tuleb laotöö kogemus

Tööpakkumise number
#323695

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. november 2013
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2013

AS Rakvere Lihakombinaat on Balti riikide suurim lihatoodete valmistaja. Oleme turuliidrid nii liha kui lihatoodete osas. Rakvere toodangust leiab nii värsket liha, roavalmistustooteid kui ka võileivapealset. Sealiha kõrval kasutame toorainena veel veise- ja linnuliha.

Vaata rohkem