Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688382

Laooperaator

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks on puiste- ja alusekauba vastuvõtt laos, kauba komplekteerimine ja väljastamine, kuivati opereerimine ja teised laotööga seonduvad ülesanded.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on kohusetundlik, täpne, kiire ja vastutusvõimeline. Oled hea suhtlemisoskusega ning väärtustad meeskonnatööd. Kasuks tuleb töökogemus laos või viljakuivatis.

Nõutav:

  • keskharidus
  • tõstuki juhiluba
  • arvuti kasutamise oskus​.
  • tehnilised teadmised masinatest.

Ettevõte pakub

Baltic Agro pakub Sulle

  • stabiilset töökohta toredas meeskonnas,
  • tähtajatut töölepingut,
  • konkurentsivõimelist töötasu,
  • kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid.

Tööaeg: täistööaeg.

Töö asukoht: Ebavere, Väike-Maarja.

Tööpakkumise number
#688382

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2021
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2021

Baltic Agro on Baltimaade tuntuim väetiste, taimekaitsevahendite, seemnete, teravilja, söötade ja teiste põllumajandustarvikute müüja ning põllumajandusteenuste pakkuja. Baltic Agro AS kuulub Danish Agro kontserni.

www.balticagro.ee
FB: www.facebook.com/balticagroestonia/

Vaata rohkem