Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #642556

Laooperaator-laadurijuht

3
CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lao operaatori-laadurijuhi tööülesandeks on puiste- ja alusekauba vastuvõtt laos,
kauba komplekteerimine ja väljastamine, kuivati opereerimine ja muud laotööd.
Töökoht on Baltic Agro Väike-Maarja laokompleksis.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on kohusetundlik, täpne, kiire ja vastutusvõimeline, hea suhtlemisoskusega ning väärtustab meeskonnatööd.
Kasuks tuleb töökogemus laos või viljakuivatis.
Nõutav: keskharidus, T-kategooria ja tõstuki juhiluba, arvuti kasutamise oskus, tehnilised teadmised masinatest

Pakume: stabiilset töökohta toredas meeskonnas, tähtajatut töölepingut, konkurentsivõimelist töötasu, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid.

Tööpakkumise number
#642556

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2020
Kuulutus sisestati:
2. märts 2020

Baltic Agro on Baltimaade tuntuim väetiste, taimekaitsevahendite, seemnete, teravilja, söötade ja teiste põllumajandustarvikute müüja ning põllumajandusteenuste pakkuja. Baltic Agro AS kuulub Taani põllumajandusühendusele Danish Agro Grupp.
www.balticagro.ee

Vaata rohkem