Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628372

Laooperaator - kuller

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laooperaatori töö sisuks on valmistoodangu, toorainete ja pakkematerjalide ladustamine, valmistoodangu transpordiks komplekteerimine ning autodesse laadimine. Samuti pakub ta ettevõttesisestele partneritele kaks korda nädalas kullerteenust.

Nõudmised kandidaadile

Otsime kolleegi, kellel on:
- vähemalt keskharidus
- laotöö ja tõstukijuhtimise kogemus
- MS Office kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
- hea eesti keele oskus ja inglise keele oskus kesktasemel, kasuks tuleb vene keele oskus
- B-kategooria juhiload

Kasuks tuleb AX tundmine ja töökogemus tootmisettevõttes.
Sobiv kandidaat on täpne oma tegemistes, viisakas ja meeldiv suhtleja, omandab kiirelt uusi teadmisi ning on süsteemne oma töös.

Meil on kaasaegne ja pidevalt arenev töökeskkond, põnev töö, võimalus õppida ja areneda. Töötajaid teenindab soodsate hindadega kohvik, kust saab osta ka Pauligi tooteid. Pakume töötajatele spordikompensatsiooni ning tunnustame staažikaid töötajaid. Kindlustame töötajatele tööriided ja isikukaitsevahendid.

Tööpakkumise number
#628372

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
20. november 2019

Pauligi Group on Soome juurtega pereettevõte, kes innustab maitsma maailma maitseid – Explore Great Taste – on meie olemise mõte. Me kasvame valitud turgudel Euroopas, kus meie eesmärk on olla maitseainete, maailmaköögi ja kohvivaldkonna eestvedaja. Me väärtustame kompromissitut kvaliteeti, jätkusuutlikku tööviisi ja pikaajalist pühendumist tulutoovale äritegevusele. Meie töökultuur on põhjamaine ja töösuhted stabiilsed.

Vaata rohkem