2023-08-23 14:48:55

Laooperaator - kuller

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Laooperaator-kulleri töö sisuks on valmistoodangu, toorainete ja pakkematerjalide ladustamine, valmistoodangu transpordiks komplekteerimine ning autodesse laadimine. Samuti pakub ta ettevõttesisestele partneritele kaks korda nädalas kullerteenust.

Ootused kandidaadile

Otsime kolleegi, kellel on:
• vähemalt keskharidus
• laotöö ja tõstukijuhtimise kogemus
• MS Office kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
• hea eesti keele oskus ja inglise keele oskus kesktasemel, kasuks tuleb vene keele oskus
• B-kategooria juhiload

Kasuks tuleb majandustarkvara AX tundmine ja huvi laotöö vastu, samuti töökogemus tootmis-ettevõttes.

Sobiv kandidaat on täpne oma tegemistes, viisakas ja meeldiv suhtleja, omandab kiirelt uusi teadmisi ning on süsteemne oma töös.

Töö toimub Saue tehases ühes vahetuses esmaspäevast reedeni: 8.00-16.30.

Meil on kaasaegne ja pidevalt arenev töökeskkond, põnev töö, võimalus õppida ja areneda. Töötajaid teenindab soodsate hindadega kohvik, kust saab osta ka Pauligi tooteid. Pakume töötajatele spordikompensatsiooni ning tunnustame staažikaid töötajaid. Kindlustame töötajatele tööriided ja isikukaitsevahendid. Pakume tasuta transporti Tallinnast enne esimest vahetust ja tagasi Sauelt peale teist vahetust. Muudel aegadel saab liikuda ühistranspordiga. Maja ees on tasuta parkimine.