Tööpakkumise number

570148

Ramirent Baltic AS Laooperaator

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on kauba korrektne ja ohutu ladustamine, materjalide komplekteerimine ja ettevalmistamine tootmise jaoks, kauba maha ja peale laadimine, tööd tõstukiga.


Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat kui Sul on varasem laotöö kogemus, oled oma töös kohusetundlik, täpne ja aus ning Sa valdad eesti keelt suhtlemistasandil. Kasuks tuleb kui Sul on olemas tõstukijuhi load.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle stabiilset tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes, igakülgset tuge töösse sisseelamisel ja õigete töövõtete omandamisel, kaasaegseid töövahendeid ja töötingimusi äsjavalminud tootmishoones, motiveerivat töötasu ja sporditoetust, varustame Sind tööriiete ja isikukaitsevahenditega.

Tööaeg on graafiku alusel 7.00-15.30 või 8.00-16.30.

Töökoht asub Jüri Tehnopargis, Rae vallas, Lehmja külas, Kütte tee 3.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2018
Soovin kandideerida

Laooperaator


RAMIRENT BALTIC AS

Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendifirma Balti riikides. Ettevõttel on Baltikumis 41 osakonda, sealhulgas 15 osakonda üle Eesti. Rendime parima kvaliteediga tööriistu ja ehitusseadmeid ning pakume nimetatud seadmetega seotud paigaldus-, transpordi-, operaatori-, projekteerimis- ning konsultatsiooniteenuseid.

Ramirent Baltic AS kuulub Helsingi börsil noteeritud Soome kontserni Ramirent Plc koosseisu. Kontsernis töötab ca 2600 inimest, osakondi on 288, mis asuvad 10 riigis Põhja-, Kesk- ning Ida-Euroopas.

Alates 2016. aastast on Jüri Tehnopargis avatud Ramirendi moodulmajade tehas, mis on tänaseks tootnud üle 1000 mooduli ja kus töötab üle 100 inimese. Meie väärtuslikem vara on inimesed, nende teadmised ja kogemused. Seoses ettevõtte järjepideva arenguga vajame oma kollektiivi veel rohkem teadmisi ja oskusi.

Vaatan ettevõtte profiili