Värsked tööpakkumised

Laooperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545197

Tööpakkumise number

545197

Töö kirjeldus

Seoses uue tootmishoone valmimisega Jüri Tehnopargis pakume tööd laooperaatorile, kelle peamisteks ülesanneteks on:

• kauba korrektne ja ohutu ladustamine;
• kauba maha ja peale laadimine;
• materjalide komplekteerimine ja ettevalmistamine tootmise jaoks;
• valmistoodete laadimine

Nõudmised kandidaadile

• omad tõstuki juhtimise luba
• valdad eesti keelt suhtemistasandil
• oled kohusetundlik, täpne, aus

Kasuks tuleb
• varasem töökogemus

Ettevõte pakub

• väljaõpet
• püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
• sõbralikku meeskonda ja kaasaegseid töötingimusi äsja valminud tootmishoones
• lisaks põhipalgale preemiat vastavalt töötulemustele
• spordikompensatsiooni ja palju teisi omatöötaja soodustusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018

Ramirent Baltic AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis kuuludes rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kümnes Euroopa riigis. Rendime parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja pakume nendega seotud teenuseid.
2017. a alguses alustas tööd Ramirendi moodulmajade tehas.

Samas on Ramirent enamat, kui lihtsalt masinad. Meie väärtuslikem vara on inimesed, nende teadmised ja kogemused. Seoses ettevõtte järjepideva arenguga vajame oma kollektiivi veel rohkem teadmisi ja oskusi. Pakume tööd LAOOPERAATORILE