Värsked tööpakkumised

Laomüügi konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192518

Tööpakkumise number

192518

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Laomüügi konsultanti, kelle peamiseks ülesandeks on läbi efektiivse müügitöö leida uusi kliente tava-, tolli- ning aktsiisilattu. Sinu igapäevaseks tööks on müügikontaktide loomine ja hinnapakkumiste koostamine, kliendisuhete loomine ning arendamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui oled ambitsioonikas, väga hea suhtlemis- ning läbirääkimisoskusega ja positiivse ellusuhtumisega. Oluliseks peame, et oskad oma tegevust eesmärgistada/ juhtida ning olla järjepidev ja süsteemne kliendisuhete loomisel ning arendamisel.

Omalt poolt pakume aktiivset eneseteostusvõimalust kaasaegses töökeskkonnas, motiveerivat tasustamise süsteemi ning sõbralikku meeskonda, kes on toeks tööeesmärkide saavutamisel.

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks varasem aktiivse müügitöö kogemus ning inglise ja vene keele valdamine suhtlustasemel. CV'd koos kaaskirja ning palgasooviga ootame hiljemalt 10. aprilliks 2010.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt 16. aprillil 2010.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
12. märts 2010

Oleme 2000. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ekspedeerimis- ja logistika ettevõte. Meie põhilisteks tegevusaladeks on siseriiklike ja rahvusvaheliste kaubavedude korraldamine ning ladustamisteenuse pakkumine. Ferroline Grupp OÜ missiooniks on pakkuda usaldusväärset ja kvaliteetset transporditeenust, mis on ühendatud professionaalse ja personaalse klienditeenindusega.