Laomees / varustaja VIP5

DEBRETA OÜ

Tööpakkumise number

579719

Töö kirjeldus

Kõikvõimalikud laos ettetulevad tööd, sh:
- kauba vastuvõtt ja -kontrollimine;
- töö tõstukiga;
- kauba paigutamine riiulitele;
- lao korrashoid;
- tellimuste komplekteerimine;
- kauba väljastamine;
- varustamine

Nõudmised kandidaadile

- B kategooria juhiloa olemasolu
- varasem töökogemus ehitusvaldkonnas;
- täpne, kiire, korrektne;
- väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus;
- suutlikkus võtta ise vastu otsuseid;
- valmisolek füüsiliseks tööks.

Ettevõte pakub

- töökohta pikaajalise staažiga edukas Eesti ettevõttes;
- pikaajalist töösuhet;
- häid töötingimusi: uus puhas ja avar ladu, oma soe töökabinet, dushiruum koos riidekapiga;
- sõbralikke ja abivalmis töökaaslasi;
- kindlat tööeaega (E-R 8.00-17.00);
- tööle asumise aeg - esimesel võimalusel.
- Palun saada oma CV koos palgasooviga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2019
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2019
Soovin kandideerida

Laomees / varustaja

DEBRETA OÜ

Debreta OÜ alustas oma tegevust 1997. aastal ripplagede maaletoomise, -müügi, ja -paigaldamisega.
Praeguseks oleme Eesti turul tegutsenud juba 21 aastat. Esindame Euroopas tuntud ripplagede tootjaid (Saksamaa Knauf AMF-i, Taani Rockfon-i, Soome Lautex-it jt.).

Ennekõike pakume oma partneritele terviklahendusi ripplagede osas, mis hõlmab konsultatsioone ja kliendi vajaduste määratlemist, objektiga tutvumist, erinevate lahenduste ja võimaluste pakkumist, vajalike materjalide tellimist ja tarnimist koos meiepoolse paigaldusega.

Teostame alltöövõttu Eesti ja Soome juhtivatele ehitusettevõtetele.

Vaatan ettevõtte profiili