Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118110

Laomees üldlattu

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks on kauba ladustamine

Ootused kandidaadile

Kui sa oled:

- Füüsiliselt vastupidav ning tugeva tervisega
- Kohusetundlik ning töösse pühendunud

Kasuks tuleb:

- Laos töötamise kogemus
- Tõstukiga töötamise kogemus

Ettevõte pakub

Meie pakume sulle omalt poolt:

- Head palka ning erinevaid lisatasusid
- Soodsaid toitlustustingimusi
- Tööriideid
- Toredat töösse pühendunud meeskonda

Lisainfo

Tööaeg on E-R 8.00-17.00

Tööpakkumise number
#118110

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
3. august 2007

Simplika on personaliotsingufirma CVO Group allüksus, mis vahendab töötajaid kõikides valdkondades. Meie viime kokku tööotsijad ja tööandjad.

Meie partneriks on tuntud veo-, lao-, lennu- ja konteinervedusid pakkuv ettevõte, mille tegevuse eesmärgiks on osutada oma klientidele integreeritud logistilist teenust, mis vastab kõrgetele kvaliteedi-ja keskkonnakohustumuse standarditele.

Vaata rohkem