Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65815

Laomees

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kauba vastuvõtt ja kontroll;
kauba paigutamine ja ladustamine;
kauba komplekteerimine ja väljastamine.

Ootused kandidaadile

keskharidus;
eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

võimalust töötada kiiresti arenevas organisatsioonis;
kaasaegset töökeskkonda;
konkurentsivõimelist põhipalka ja tulemustest sõltuvat tulemuspalka;
sõbralikku ja tulemustele orienteeritud meeskonda.

Lisainfo

KASUKS TULEB:
tõstukijuhilubade olemasolu;
ehitusmaterjalide tundmine.

Tööpakkumise number
#65815

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. mai 2006
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2006

on kiiresti arenev, suurima müügipinna ja valikuga ning kaasaegse kontseptsiooniga ehitus-, kodu- ja aiakaupade jae- ja hulgimüügiga tegelev kauplusekett.

Vaata rohkem

Laomees