Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #707244

Laomees

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Külmlaos asuvate toidukaupade õigeaegne komplekteerimine.

Kaupade kvaliteedi ja kõlbulikkuse kontroll.

Külmlaos kaupade paigutamise ja õige hoiustamise tagamine FIFO põhimõttel.

Inventuurides osalemine.

Töökoha ja lao korrashoid.

Ootused kandidaadile

eelnev laotöö kogemus,

keskharidus,

  • Töö on füüsiliselt raske, seetõttu sobib töö paremini meesterahvale.

Ettevõte pakub

  • Kvaliteetseid ja korralike töövahendeid.

Mõnusat töökeskkonda.

  • Tööd graafiku alusel.

Omatöötaja soodustusi.

Tööpakkumise number
#707244

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Laomees