Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692524

Laomees Tartu kaupluse laos

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda laomeest, kelle tööks on:

  • igapäevased laadimistööd kaupluse väliterritooriumil ja ladudes;
  • tõstukiga tõste- ja veotööd kaupluse väliterritooriumil ja ladudes;
  • kaupluse klientidele kauba väljastamine ja abistamine pealelaadimisel;
  • abitööd.

Ootused kandidaadile

  • Kohuse- ja vastutustunne tööülesannete täitmisel.
  • Hea suhtlemisoskus ja viisakas käitumine.
  • Laotõstukiga töötamise kogemus.
  • Valmisolek töötamiseks erinevates ilmastikutingimustes.

Kasuks tuleb ehitusmaterjalide tundmine ja laotõstuki juhiluba.

Ettevõte pakub

  •  töökohta edukas Eesti ettevõttes;

  •  stabiilset töösuhet ja head töökeskkonda;

  •  toetavat meeskonda;

  •  tööks vajalikke koolitusi;

  •  tervise- ja spordi soodustusi.

Lisainfo

AS Decora tänab kõiki kandideerijaid.
Vestlusvooru kutsumiseks võtame ühendust telefoni teel.

Tööpakkumise number
#692524