Värsked tööpakkumised

Laomees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 66567

Tööpakkumise number

66567

Töö kirjeldus

Pakume tööd laomehele.

Töötaja põhilised tööülesanded on:
• Materjalide vastuvõtmine, hoiule paigutamine, siirdamine, komplekteerimine, pakkimine, väljastamine ja inventeerimine;
• Sissetulnud, väljasaadetud ja laos olevate kaupade üle arvestuse pidamine.

Töötingimused:
• Töö toimub ettevõtte laos ja tootmisruumides;
• Täistööaeg.

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev töökogemus soovitavalt seonduval alal;
• Kas eesti või vene keele oskus kõrgtasemel;
• Inglise keele oskus vähemalt algtasemel;
• Arvuti kasutamise oskus elementaarsel tasemel;
• Tööülesannete ja kohustuste täpne ja õigeaegne täitmine;
• Füüsilise koormuse ja pinge taluvus.

Kasuks tuleb:
• Tõstukijuhi lubade omamine ja vastav töökogemus;
• Kesktasemel teadmised laotööst ja logistikast.

Ettevõte pakub

• Konkurentsivõimelist töötasu;
• Koolitust ja arvenguvõimalust;
• Ettevõttesisese karjääri võimalust;
• Püsivat töökohta edukas ettevõttes;
• Sõbralikku meeskonda.

Lisainfo

Töökoht:
• Töökohaks on ettevõtte ladu ja tootmisruumid Tallinnas ja alates suve lõpust uues tehasehoones Mõigus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. mai 2006
Kuulutus sisestati:
8. mai 2006

Interconnect Product Assembly AS on kiiresti arenev elektroonikatööstusettevõte, kelle klientideks on juhtivad komponentide tootjad üle maailma. Ettevõtte peamised tegevusvaldkonnad on auto-, telekommunikatsiooni-, raudtee- ja kodumasinate tööstus. Interconnect Product Assembly AS-i kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001:2000 nõuetele. Ettevõtte keskkonnajuhtimissüsteem on vastavuses ISO 14001:1996 nõuetega. Hetkel töötab ettevõttes 200 töötajat.