Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55231

Laomees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd laomehele.

Töötaja põhilised tööülesanded on:

  • Materjalide vastuvõtmine, hoiule paigutamine, siirdamine, komplekteerimine, pakkimine, väljastamine ja inventeerimine;
  • Sissetulnud, väljasaadetud ja laos olevate kaupade üle arvestuse pidamine.

Töötingimused:
  • Töö toimub ettevõtte laos ja tootmisruumides;
  • Täistööaeg.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus seonduval alal;
  • Kas eesti või vene keele oskus kõrgtasemel;
  • Inglise keele oskus vähemalt algtasemel;
  • Arvuti kasutamise oskus elementaarsel tasemel;
  • Tööülesannete ja kohustuste täpne ja õigeaegne täitmine;
  • Füüsilise koormuse ja pinge taluvus.

Kasuks tuleb:
  • Tõstukijuhi lubade omamine ja vastav töökogemus;
  • Kesktasemel teadmised laotööst ja logistikast.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • Koolitust ja arvenguvõimalust;
  • Ettevõttesisese karjääri võimalust;
  • Püsivat töökohta edukas ettevõttes;
  • Sõbralikku meeskonda.

Lisainfo

Töökoht:

  • Töökohaks on ettevõtte ladu ja tootmisruumid Tallinnas ja alates järgmisest aasta suvest Mõigus.

Tööpakkumise number
#55231
Laomees