https://www.cvkeskus.ee/43171

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43171

Laomees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade vastuvõtt ja kontroll
  • Kaupade komplekteerimine ja väljasaatmine
  • Tootmise varustamine materjalidega
  • Toodangu lattu vormistamine
  • Igakuine inventuur


Ootused kandidaadile

  • Kesk haridus või vastava töö kogemus
  • Arvutiga töötamise oskust
  • Tõstukijuhtimise oskust (tõstukijuhi load)
  • Initsatiivikust
  • Täpsust ja ausust


Ettevõte pakub

  • Tööd kiirelt arenevas firmas


Tööpakkumise number
#43171
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Laomees
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!