Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797803

Laomees

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

LAOTÖÖTAJA, kelle ülesandeks on operatiivne ja veatu kauba vastuvõtmine,vajalike laadimis-transporttööde teostamine,ladustamine,tellimuste komplekteerimine ja väljastamine

Kaupade korrektne väljapanek ja pideva saadavuse tagamine müügisaalis

Lao ja müügisaali piirkonna korrashoiu tagamine.

Võimalus tööle asuda koheselt!

Ootused kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui .....

Oled täpne kohusetundlik ja kiire.

Eeliseks on varasem laotöö kogemus kaubanduses.

Hea füüsiline vastupidavus.

Ilma kogemusteta väga hea kandidaadi aga õpetame ise välja

* Kohapealset väljaõpet ja perspektiiviga tööd rõõmasmeelses kollektiivis.

*Tööaeg on pikk ja lühike nädal.

Lisainfo

Tiia Rinne telef. +372 53455194

Tööpakkumise number
#797803
Laomees