Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66808

Laomees Lasnamäe Centrumi Jyskis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohustused:
- klientide nõustamine ja teenindamine
- kaupade väljastamine müügisaali
- kaupluse müügisaali ja lao jooksev korrashoid

Ootused kandidaadile

- hea suhtlemisoskus, ausus, viisakus, julgus ja iseseisvus
- suuteline töötama meeskonnas
- täpsus ja kiirus tööülesannete täitmisel
- hea oskus planeerida tegevust
- hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

- stabiilset töökohta rahvusvahelises organisatsioonis
- väljakutset esitavat töökeskkonda
- konkurentsivõimelist palka
- sõbralikku kollektiivi
- tänapäevaseid töö- ja olmetingimusi

Lisainfo

Edukamate kandidaatidega võetakse ühendust

Tööpakkumise number
#66808