Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #517197

Laomees- komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kauba komplekteerimine ja kontrollimine tellimuslehtede alusel
kauba vastuvõtmine ja lattu paigutamine vastavalt etteantud nõuetele
autodelt peale/maha laadimine

Ootused kandidaadile

kasuks tuleb eelnev töökogemus
kehtivad B kat juhiload
ausus, täpsus, kohusetundlikus
lojaalsus tööandjale
hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi
meeldivat töökeskonda

Tööpakkumise number
#517197

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. märts 2018
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2018

WWS OÜ on erinevate toodete ja teenuste juhtiv tarnija Horeca ja hulgimüügisektoris Eestis ja Põhja-Euroopas. Ettevõtte tooteportfelli kuulub sadu artikleid liha, kala ja linnulihast, kaasa arvatud jahutatud veis ja teised FMCG tooted. WWS suudab pakkuda kõrgetasemelist teenust ja tulemuslikkust erineva suuruse ja nõudmistega ettevõtetele.

Vaata rohkem