Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66267

Laomees-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lillede ja aianduskaupadega tegelev hulgimüügi firma OÜ Nurmiko Hulgi otsib oma meeskonda laomees-komplekteerijat. Peamisteks ülesanneteks on kauba vastuvõtmine ja kontrollimine ning saatelehtede alusel kauba komplekteerimine. Kaupadeks on peamiselt- mullad, savipotid, keraamika, kunstlilled jne..

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame head eesti keele oskust, kohusetunnet ja valmisolekut kiireks ja täpseks töö tegemiseks. Kindlasti tuleb kasuks eelnev töökogemus komplekteerija- laomehena ja samutil ka arvutioskus.
Otsime inimest, kes soovib töötada pikemajaliselt!!!

Ettevõte pakub

  • Häid töötingimusi
  • Motiveerivat palka
  • Sõbralikku ja töökat kollektiivi

Tööpakkumise number
#66267