Värsked tööpakkumised

Laomees-komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31327

Tööpakkumise number

31327

Töö kirjeldus

Laotoodete vastuvõtmine, ladustamine, komplekteerimine ja välja andmine.
Korrashoiu tagamine laos.

Nõudmised kandidaadile

* omad kesk- või keskeriharidust ning laotöö ja komplekteerimise töökogemust;
* oled heas füüsilises vormis, kuna töö nõuab aeg-ajalt "jõu- ja ilunumbreid";
* ei jää hätta suhtlemisega eesti- ja vene keeles;
* oled korrektne ja täpne ning Sinu ausust ja valmidust meeskonnatööks on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle, kui tublile laomees-komplekteerijale põnevat tööd perspektiivsel alal ja pidevalt arenevas firmas, toredaid ja tegusaid kolleege ning tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Eelistatavalt mitte alkoholilembeline meesterahvas alates 35-ndast eluaastast.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2004

Tegeleme alates 1994. aastast töökaitsevahendite - töökindad, tööjalanõud, tööriided, isikukaitsevahendid jms maaletoomisega ja jae- ning hulgimüügiga.