Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70493

Laomees-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime laomees-komplekteerijat, kelle töö sisuks on

  • kaupade komplekteerimine ja ladustamine;
  • lao korrashoid;
  • töö laoprogrammiga.

Ootused kandidaadile

  • Varasem laotöö kogemus;
  • juhiload;
  • arvutioskus;
  • eesti keele oskus;
  • täpsus.

CV-s märkida ära ka soovitajad.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • asjalikku ja sõbralikku kollektiivi;
  • häid töötingimusi;
  • kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Töökoht asub Viimsi alguses, Viimsi vallamaja hoones.

Tööpakkumise number
#70493