Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55707

Laomees-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade vastuvõtmine, teisaldamine, komplekteerimine ja väljastamine,
  • müügipersonali abistamine jaemüügis, s.h. klientide nõustamine,
  • klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine,
  • kauba väljapaneku korrashoid.

    Ootused kandidaadile

  • asjatundlikkus, korrektsus ning täpsus,
  • orienteeritus teenindamisele,
  • avatud, aktiivne ja positiivne ellusuhtumine,
  • suhtlemisoskus,
  • tõstukijuhilubade olemasolu.

    Ettevõte pakub

  • ajakohast ja stabiilset töökeskkonda,
  • asjalikku ning sõbralikku kollektiivi,
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi.

    Lisainfo

    Kasuks tuleb:

  • ehitusmaterjalide tundmine,
  • eelnev lao- ning müügitöö kogemus.

  • Tööpakkumise number
    #55707