Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71154

Laomees

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tellimuste väljastamine ja komplekteerimine;
- kauba vastuvõtmine ja inventeerimine;
- kaupade käsitlemine laos;
- tootmisliini varustamine vajalike materjalidega.

Ootused kandidaadile

  • tõstukiga töötamise kogemus;
  • hea füüsiline vorm;
  • põhjalikkus, täpsus, kohusetunne ja ausus;
  • eelnev laotöö kogemus;
  • eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

- meeldivat töökeskkonda
- kaasaegset arenevat töökeskkonda
- head töötasu
- sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#71154
Laomees