Värsked tööpakkumised

Laomees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84137

Tööpakkumise number

84137

Töö kirjeldus

Pakume tööd laomehele.

Töötaja põhilised tööülesanded on:

  • Materjalide vastuvõtmine, hoiule paigutamine, siirdamine, komplekteerimine, pakkimine, väljastamine ja inventeerimine;
  • Sissetulnud, väljasaadetud ja laos olevate kaupade üle arvestuse pidamine.

Töötingimused:
  • Töö toimub ettevõtte laos Tallinna piiril Mõigus;
  • Täistööaeg.

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnev töökogemus soovitavalt seonduval alal;
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • Vene keele oskus kõnes;
  • Tööülesannete ja kohustuste täpne ja õigeaegne täitmine;
  • Füüsilise koormuse ja pinge taluvus.

Kasuks tuleb:
  • Tõstukijuhi lubade omamine ja vastav töökogemus.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • Koolitust ja arenguvõimalust;
  • Ettevõttesisese karjääri võimalust;
  • Püsivat töökohta edukas ettevõttes;
  • Kaasaegset töökeskkonda vastvalminud tehases;
  • Sõbralikku meeskonda.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2006
Kuulutus sisestati:
3. november 2006

Interconnect Product Assembly AS on kiiresti arenev elektroonikatööstusettevõte, kelle klientideks on juhtivad komponentide tootjad üle maailma. Ettevõtte peamised tegevusvaldkonnad on auto-, telekommuniksatsiooni-, raudtee- ja kodumasinate tööstus. Interconnect Product Assembly AS-i kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001:2000 nõuetele. Ettevõtte keskonnajuhtimissüsteem on vastavuses ISO 14001:1996 nõuetele. Hetkel töötab ettevõttes 200 töötajat.