Värsked tööpakkumised

Laomees-abitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117028

Tööpakkumise number

117028

Töö kirjeldus

Seoses firma laienemisega otsime oma meeskonda kohusetundlikku ja töötahtelist inimest, kellel on huvi alustada oma karjääri algtõdedest.

Esimeseks ametiks pakume Sulle tööd laomees-abitöölisena.
Sinu esimene palk oleks 8000.- kr puhtalt kätte.

Sinu ülesanneteks oleks kauba vastuvõtt ja väljastamine, lao korrashoid. Täiendavad kohustused oleks autojuhtide abistamine kaupade veol ja dosaatorite paigaldamisel.

Edasi tuleks kaupade vedu, tehnika remont, klientide nõustamine, müük, juhtimine. Kõik on võimalik. Kõik sõltub Sinust endast.

Nõudmised kandidaadile

Edu kiireks saavutamiseks tuleb Sulle abiks B-kategooria juhilubade olemasolu, eesti, vene ja inglise keele oskus. Samas on seda kõike võimalik omandada ka töö käigus.

Meie ootame Sinult suurt tahtmist ja pealehakkamist, lahtist pead ja suhtlemis- ning väljendusoskust, korrektsust, kohusetunnet, ausust, otsustus- ja vastutusvõimet, iseseisvust, valmisolekut meeskonnatööks.

Meie kindlustame Su piisava tööga, noorusliku ja areneva kollektiiviga, tööks vajalikke vahenditega, motiveeriva palga poliitikaga. Lisaks pakume ka erialaseid koolitusi nii Eestis kui välismaal.

Lisainfo

Me asume Tallinnas, aga tegutseme terves Eestis.
Me oleme valmis Su vastu võtma kohe või peale kooli lõpetamist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2007
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2007

Pireka Eesti OÜ tegutseb 2002. a. kevadest ja on mitmete rahvusvaheliste suurfirmade ametlik esindaja Eestis ja oma emafirma kaudu kõigis kolmes Balti riigis. Omas valdkonnas oleme Baltikumi suurim ettevõte.

Me pakume oma klientidele hügieeni ja koristustarbeid ehk käte-, wc- ja tööstuspabereid, seepe ja deso vahendeid, koristusvahendeid ja –keemiat, koristusmasinaid. Meie eesmärk on pakkuda klientidele parimat lahendust.

Meie poolt esindavate kaubamärkide hulka kuuluvad Kimberly-Clark, Kleenex, Scott, Vileda, Vermop, Ready System, Evans Vanodine, Unimop.