Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66377

Laologistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saabuvate kaupade vastuvõtt,
kvaliteedi- ja kogusekotroll,
valmistoodangu pakkimine ja väljastamine,
lao korrashoid.

Ootused kandidaadile

arvuti kasutamise oskus ( MS Outlook, Excel, Word)
interneti kasutamise oskus,
valdab vabalt riigikeelt nii kõnes kui kirjas;
eeldatavad isikuomadused: kohusetundlikkus, täpsus, valmisolek koostööks, hea suhtlemisoskus, korrektsus, suutlikkus täita mitut tööülesannet üheaegselt, abivalmidus, initsiatiivi ja algatusvõime, kuulamisoskus.

Ettevõte pakub

garanteeritud tasu hästi tehtud töö eest

Tööpakkumise number
#66377
Laologistik