Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #623552

Laologistik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KELLELE USALDAME
 lao tegevuste planeerimise ja organiseerimise vastavalt ladustamise nõuetele
 saabuvate kaupade esmase sisendkontrolli jälgimise
 kaupade väljastamise FIFO meetodil
 laoaruannete koostamise ja analüüsi
 lao inventuuride läbiviimise
 lao igapäevase töö efektiivse korraldamise

Nõudmised kandidaadile

KELLELT EELDAME
 erialast haridust
 head arvutikasutusoskust
 head eesti keele oskust, inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil
 head analüüsivõimet ja orienteeritust tulemustele
 täpsust, korrektsust, oskust töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas
 soovitavalt töökogemust tootmisettevõttes

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME
 erinevaid arenguvõimalusi
 stabiilset tööd kiiresti arenevas ettevõttes
 hea töö eest väärilist töötasu
 sõbralikku ja toetavat meeskonda
 toredaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#623552

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2019
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2019

OÜ Harmet on kohalikul kapitalil põhinev Eesti üks suuremaid moodulmajade ja ehitussoojakute tootmise ning paigaldamisega tegelevaid ettevõtteid. Ettevõtte toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviamaadesse. Meie tehased asuvad Kumnas, Pärnus ja Tutermaal, kokku töötab ettevõttes ca 450 inimest.
Ootame meeskonnaga liituma oma eriala parimaid esindajaid.

Vaata rohkem

You are applying to:
Laologistik