Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #729882

Laojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Laotöö korraldamine ja planeerimine;

  • Laotöö arendamine,meeskonna juhtimine;

  • Kauba dokumentatsiooni haldamine, andmete sisestamine;

  • Kauba ladustamine, komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine;

  • Laoinventuuride läbiviimine;

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile

  • Eesti,Vene keele oskus;
  • Arvuti kasutamise oskus;
  • Hea suhtlemisoskus, iseseisvus, täpsus ja korrektsus;
  • Tõstukijuhtimise oskus;
  • ausus, täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja lojaalsus tööandjale;

Kasuks tuleb

  • Laotöö organiseerimise teadmised ja kogemused;
  • Tõstukijuhi load, sildkraana ja troppija paberid;
  • Directo laotarkvara tundmine;

Ettevõte pakub

  • Häid töötingimusi;

  • Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid;

  • Mitmekesist tööd;

  • Töötamist E-R kell 8.00 kuni 16.30

  • Konkurentsivõimelist töötasu:

  • Töötelefoni;

  • Boonust;

  • Väljaõpet;

Tööpakkumise number
#729882
Laojuht