Värsked tööpakkumised

Laojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189699

Tööpakkumise number

189699

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:

  • laotöötajate töö organiseerimine
  • kaupade ja materjalide vastuvõtt, ladustamine ja väljasaatmine
  • kaubasaatmiste planeerimine ja suhtlemine transpordiettevõtetega
  • jooksvad tööd laos vastavalt vajadusele

Nõudmised kandidaadile

Eeldame

  • keskharidust
  • kohusetundlikkust,täpsust ja korrektsust dokumentidega töötamisel
  • head eesti keele oskust kõnes ja kirjas
  • pingetaluvust, oskust aega hästi planeerida
  • juhendamise kogemust, head suhtlemisoskust
  • arvuti kasutamisoskust vähemalt keskmisel tasemel
  • soome ja inglise keele oskust vähemalt suhtlustasandil
  • oskust probleeme iseseisvalt lahendada
  • vähemalt 2 aastast töökogemust laos
  • tõstukijuhi lube

Kasuks tuleb
  • tehniline taip
  • julgus arenevas ettevõttes uute väljakutsetega tegeleda
  • vene keele oskus suhtlustasandil

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Tallinnas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Kandideerimine toimub ainult läbi CV Keskuse kuni 20.jaanuarini ja palume ära märkida CV-s oma palgasoov.
Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 25.01.2010. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

www.ensto.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2010

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku umbes 300 inimest.