Värsked tööpakkumised

Laojuht (Stores Supervisor)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 68214

Tööpakkumise number

68214

Töö kirjeldus

Pakume tööd laojuhile.

Laojuhi põhilised tööülesanded on:
• Uues, suvel valmivas tehasehoones lao süsteemi ülesehitamine;
• Laotöötajate juhtimine - 4 otsest alluvat;
• Laotööde nagu materjalide vastuvõtmise, hoiustamise, siirdamise, komplekteerimise, pakkimise, väljastamise ja inventeerimise planeerimine, organiseerimine, juhtimine ja kontroll, vajadusel laotöötajate abistamine ja asendamine;
• Sissetulnud, väljasaadetud ja laos olevate kaupade üle arvestuse pidamise juhtimine ja kontroll;
• Lao tööga seotud probleemide lahendamine;
• Lao tööprotsesside pidev arendamine.

Töötingimused:
• Laojuht allub logistikajuhile;
• Töö toimub ettevõtte laos ja tootmisruumides Tallinnas, alates augustist uues hetkel ehitatavas tehases Mõigus;
• Täistööaeg.

Laojuht osaleb ka ettevõtte üldiste tööprotsesside planeerimises, organiseerimises ja arendamises.

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev töökogemus laotöö või logistika valdkonnas vähemalt 2 aastat;
• Soov juhtida meeskonda;
• Iseseisvus ja initsiatiivikus;
• Eesti ja vene keele oskus kõrgtasemel;
• Inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
• Arvuti kasutamise oskus vähemalt kesktasemel;
• Tööülesannete ja kohustuste täpne ja õigeaegne täitmine;
• Füüsilise koormuse ja pinge taluvus.

Kasuks tuleb:
• Tõstukijuhi lubade omamine ja vastav töökogemus;

Ettevõte pakub

• Püsivat töökohta edukas ettevõttes;
• Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid;
• Konkurentsivõimelist töötasu;
• Koolitust ja arenguvõimalust;
• Ettevõttesisese karjääri võimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
24. mai 2006

Interconnect Product Assembly AS on kiiresti arenev elektroonikatööstusettevõte, kelle klientideks on juhtivad komponentide tootjad üle maailma. Ettevõtte peamised tegevusvaldkonnad on auto-, telekommunikatsiooni-, raudtee- ja kodumasinate tööstus. Interconnect Product Assembly AS-i kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001:2000 nõuetele. Ettevõtte keskkonnajuhtimissüsteem on vastavuses ISO 14001:2004 nõuetega. Hetkel töötab ettevõttes 200 töötajat.