Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68214

Laojuht (Stores Supervisor)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd laojuhile.

Laojuhi põhilised tööülesanded on:

  • Uues, suvel valmivas tehasehoones lao süsteemi ülesehitamine;
  • Laotöötajate juhtimine - 4 otsest alluvat;
  • Laotööde nagu materjalide vastuvõtmise, hoiustamise, siirdamise, komplekteerimise, pakkimise, väljastamise ja inventeerimise planeerimine, organiseerimine, juhtimine ja kontroll, vajadusel laotöötajate abistamine ja asendamine;
  • Sissetulnud, väljasaadetud ja laos olevate kaupade üle arvestuse pidamise juhtimine ja kontroll;
  • Lao tööga seotud probleemide lahendamine;
  • Lao tööprotsesside pidev arendamine.

Töötingimused:
  • Laojuht allub logistikajuhile;
  • Töö toimub ettevõtte laos ja tootmisruumides Tallinnas, alates augustist uues hetkel ehitatavas tehases Mõigus;
  • Täistööaeg.

Laojuht osaleb ka ettevõtte üldiste tööprotsesside planeerimises, organiseerimises ja arendamises.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus laotöö või logistika valdkonnas vähemalt 2 aastat;
  • Soov juhtida meeskonda;
  • Iseseisvus ja initsiatiivikus;
  • Eesti ja vene keele oskus kõrgtasemel;
  • Inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
  • Arvuti kasutamise oskus vähemalt kesktasemel;
  • Tööülesannete ja kohustuste täpne ja õigeaegne täitmine;
  • Füüsilise koormuse ja pinge taluvus.

Kasuks tuleb:
  • Tõstukijuhi lubade omamine ja vastav töökogemus;

Ettevõte pakub

  • Püsivat töökohta edukas ettevõttes;
  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid;
  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • Koolitust ja arenguvõimalust;
  • Ettevõttesisese karjääri võimalust.

Tööpakkumise number
#68214